Dj Marek Sobolewski - muzyka na Twoje wesele.

KONTAKT

Dj na Wesele Marek Sobolewski
tel. 516 639 563
mail. mrksobolewski@poczta.onet.pl


W kilku słowach...

CO ZNACZY DOBRY DJ

Pamiętacie jeszcze taki program Fachowcy? Okazuje się, że każdy może być fachowcem praktycznie w każdej dziedzinie. Otóż nie każdy i nie we wszystkim.
Osobiście nie znam człowieka, który bez względu na to czym się zajmuje, powiedziałby, że nie robi tego dobrze. W branży prowadzenia imprez jest tak samo. Wszyscy są odpowiedzialni, profesjonalni, zawodowi. Jak zatem odróżnić plewy od ziaren?

 

REKOMENDACJA

Oczywiście najlepszą rekomendacją jest polecenie przez kogoś. Należy jednak zwrócić uwagę kto wam takiego człowieka poleca. Czy ma podobne gusta muzyczne? Może się bowiem okazać, że świetnie bawił się na imprezie przy disco polo i tradycyjnym wałeczku, a wy reagujecie wręcz odwrotnie na " majteczki w kropeczki". Warto zapytać się w lokalu czy kogoś mogą polecić. Właściciele maja tę przewagę, że niejeden zespół i dj widzieli i słyszeli. Raczej nie podsuną wam kogoś niesprawdzonego, bo poniekąd biorą wtedy odpowiedzialność za taka osobę i jakby coś było nie tak , zawsze można wykorzystać to przy końcowym rozliczeniu:)

 

PO CO NAM DJ?

Trzeba się również zastanowić po co wam taka osoba? Dostęp do muzyki jest ogólny i powszechny. Samemu można stworzyć listę ulubionych nagrań i sprawa załatwiona. W kieszeni zostaje całkiem niezła kwota.
Pamiętajcie osoba prowadząca nie zajmuje się tylko puszczaniem muzyki (chociaż 90% tak właśnie robi) jest odpowiedzialna za cały obraz od wejścia gości, aż do końca - jest jak kontrola lotów na lotnisku - bez niej żaden samolot nie trafi na swój pas:)
Dlatego warto na spotkaniu porozmawiać nie tylko o tym jak długo się tym dany człowiek zajmuje, ale również co robi na co dzień, jakie ma zainteresowania, czego słucha (zdziwicie się jak niewielu dj interesuje się muzyką i potrafi o tym opowiadać) , jak spędza wolny czas, gdzie był na wakacjach-taka luźna rozmowa wyrobi wam opinie o człowieku-czy jest zadowolony,optymistycznie nastawiony do życia (po co wam ponurak na imprezie), czy potrafi się wysłowić i czy o swojej pracy opowiada z blaskiem w oczach-to strasznie ważne-PASJA.

 

O CZYM JEST WŁAŚCIWIE TEN FILM?

Nie do końca należy wierzyć prezentacjom z imprez - najczęściej widać na nich jak ludzie tańczą makarenę albo kaczuszki i tyle. Przypominam, że impreza trwa ok 10 godzin - i to mógł być jedyny radosny element całej imprezy:)

 

INTUICJA

I na koniec- zaufajcie Intuicji -jeśli tylko poczujecie, że coś jest nie tak ,że prywatnie z taką osobą nie udało by się wam zaprzyjaźnić, jeśli nie zaiskrzy - nie gwarantuję sukcesu a pretensję możecie mieć tylko do siebie.
 

pokaż wszystkie newsy

polecam również:

Ślub i wesele-często jedne z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu- jak je zorganizować, jakich błędów unikać, na co zwracać uwagę?. Przez ponad 12 lat pracy zdobyłem pewne doświadczenie, widziałem już niejedno. Oto kilka dobrych rad  do wykorzystania:

czytaj całość >>

W dzisiejszych czasach pojęcie DJ, jest często mylone z prezenterem dyskotekowym oraz prezenterem radiowym, które z pracą DJ, mają tylko wspólne dobieranie utworów.
Kim wiec jest DJ na Wesele ?

czytaj całość >>