Dj Marek Sobolewski - muzyka na Twoje wesele.

KONTAKT

Dj na Wesele Marek Sobolewski
tel. 516 639 563
mail. mrksobolewski@poczta.onet.pl


W kilku słowach...

DOBRE RADY DJ NA WESELE

- Miejsce wesela - w miarę możliwości starajcie się wybierać salę na której wspólnie będą siedzieli goście oraz prowadzący imprezę. Powód? Człowiek jest stworzeniem stadnym-reaguje na to co widzi,poddaje się emocjom ogółu.Starsi goście, którym często już nie starczy sił do zabawy lubią sobie popatrzeć na tańczący tłum , na konkurs albo Parę młodą na parkiecie. Dwie sale na weselu powodują  podział na tych co się bawią i tych co siedzą. A wesele ma łączyć a nie dzielić.

- Obsługa - pamiętajcie o tym , że to właśnie od obsługi zależeć będzie, czy obiad zostanie wydany w 40 min czy w dwie godziny, czy talerze  i sztućce będę ciągle czyste ,czy jednym widelczykiem będziemy jedli tort i śledzia :)  Rzecz niby oczywista powinno to być robione sprawnie i szybko, ale ludzie którzy pracują przy obsłudze wesela bez względu na swoje starania czy zaniedbania dostają stałą dniówkę.Wystarczy , że przed weselem podejdziecie do obsługi i zapewnicie,że jeśli wszystko będzie dobrze przeprowadzone-potraficie się odwdzięczyć. Gwarantuję,że wasi goście będą obsłużeni jak nikt inny. Człowiek pracujący z nadzieją przyszłej nagrody daje z siebie 100% więcej-takie są fakty.

- Alkohol - większość z nas lubi dobrze schłodzona weselną czarodziejkę-i taka jest najczęściej stawiana na stołach, ale po kilku minutach szron opada a temperatura robi swoje-wystarczy zamówić w lokalu pojemniki z lodem-w których podawany będzie alkohol-mała rzecz a cieszy-nie uwierzycie jak rzadko się to spotyka i jakie pozytywne komentarze wywołuje przy stołach:)

- Klimatyzacja  - Wyobraźcie sobie upalny dzień i skwaszone miny pocących się zaproszonych gości. Albo sytuacja odwrotna, środek zimy, a ogrzewanie nie działa, wszyscy marzną i szczękają zębami z zimna. W obu przypadkach zepsute wesele murowane.Musicie dostać gwarancję-najlepiej na piśmie,że klimatyzacja jest sprawna i niezawodna.

- Znikanie Państwa młodych - niedopuszczalne-czasem młodzi robią ten błąd i opuszczają salę weselną idąc  np.na zrobienie kilku zdjęć, bo akurat fotograf ma dobre światło. Pamiętajcie o tym , że to wasze zachowanie jest najlepszym przykładem jakie macie podejście do imprezy i gości.Wasza dłuższa nieobecność powoduje dezorganizację , bo brak głównych gwiazd wieczoru.Jeśli już macie ochotę na zdjęcia-nie ma sprawy ale zabieramy ze sobą gości i robimy przy okazji pamiątkę dla każdego :)

- Ciasto - Czy zauważyliście, że na ślubach mało kto je ciasta? Zamiast wystawiania ciast co 3 metry stołu, wystarczy z boku postawić osobny stolik z trzema-czterema rodzajami słodkości, a jeszcze lepiej jeśli poprosimy babcię, aby nam je upiekła.

- Obuwie do ślubu - ileż to razy widziałem Pannę młodą , która ze łzami w oczach ruszała na parkiet.Niestety obuwie które super prezentuje się podczas przymiarki w sklepie ,często na przyjęciu nie zdaje egzaminu , gdy mamy je na nogach trochę dłużej.buty ślubne powinny nam służyć nawet kilkanaście godzin , dlatego wytężony test, gdy jeszcze możemy kupić inne, jest jak najbardziej wskazany.

- Pamiętajcie  także, by w dniu samego wydarzenia mieć przy sobie plastry, wkładki do butów i koniecznie igłę z nitką oraz agrafki w razie nieoczekiwanych problemów. Może się zdarzyć, że to właśnie te prozaiczne drobiazgi uratują życie sukni Panny młodej:)

- I na koniec najważniejsze - nie próbujcie dogodzić wszystkim. Choćbyście stanęli na głowach i tak wszystkich  pod każdym względem nie uda Wam się zadowolić.Zawsze znajdzie się ciocia dla której kotlet  będzie za cienki a wódka za zimna , muzyka za głośna a klimatyzacja za cicha:)

Zróbcie wszystko, aby Wasz Ślub i Wesele  jeszcze po 50 latach wywoływały uśmiech na Waszych twarzach. A co powiedzą inni ... to nieważne, zawsze komuś coś nie będzie pasowało.

To Wasz Ślub, Wasza Uroczystość i to dla Was ma ona być idealna!!!

pokaż wszystkie newsy

polecam również:

W kilku żołnierskich , krótkich słowach-kto powinien się ze mną skontaktować

czytaj całość >>

Pamiętacie jeszcze taki program Fachowcy? Okazuje się, że każdy może być fachowcem praktycznie w każdej dziedzinie. Otóż nie każdy i nie we wszystkim.
Jak zatem odróżnić plewy od ziaren gdy wszyscy są "odpowiedzialni", "profesjonalni" i "zawodowi"?

czytaj całość >>